V lidském Srdci je ukryta mnohem větší Bytost než je člověk sám.

                                                                                                      Ernestína Velechovská

Sdílení Igora Chauna z 19. setkání Gošárna

UČIT SE ŽÍT, RADOVAT A PLNIT SI ÚKOLY!

Přátelé, chtěl bych ještě jednou poděkovat a podělit se o radost z víkendové Gošárny. Byla to síla a já osobně se cítím doslova obrozený. Proteklo tam hodně síly, hodně poznání, a přitom to bylo prosté a uzemněné. Jsem velmi rád, že se Gošárna vyvinula tímto směrem.

Už nechceme létat v oblacích, už si naopak připomínáme spokojenost, že jsme lidmi, tím, kým jsme ve svých příbězích, v tomto dočasném převleku duše. 🙂 Všechna videa (vystoupení) postupně zveřejním. Šlo to hodně do hloubky.

Osobně mi velmi pomohla přítomnost Ernestíny Velechovské, byla tam s námi po celou dobu. Když jsem si stoupl po jejím vyprávění na místo, kde hovořila, čelem k lidem, doslova mnou projela světelná energie a naskočila husí kůže, kterak se při její přednášce a povídání vytvořil sloup LÁSKY A SVĚTLA.
A zároveň mne fascinovalo, kolik bylo tentokrát mužů… První řada obsazená muži! 🙂 Ženy v sále se možná cítily lépe a Maruška mi říkala, jak je na této Gošárně krásně vyrovnaná mužsko-ženská energie……

Toto krásné sdílení od Igora Chauna si celé můžete přečíst na jeho Facebookové stránce:
https://www.facebook.com/igor.chaun

A zde ještě odkazy na videa se záznamy z přednášek z 19. setkání Gošárna:

BOŽÍ PAPRSEK V NAŠEM SRDCI
UZDRAVENÍ SEBE SAMA A VNITŘNÍ SÍLA
ROK 2019 A CESTA JEŽÍŠE KRISTA

 

 

 

kancelar
Působím jako průvodkyně na cestě poznání životních zákonitostí a principů. Byl mi dán dar vnímat lidi srdcem a vidět do jejich životních postojů a bolestí. Pomáhám jim uzdravit jejich život a uvědomit si, co se sebou vlastně žijí. Vedu je k objevování hlubiny lidské bytosti a podstaty Života a Světa. Moje akce naleznete ZDE>>.