Uzdravení a proměna vztahů

čt 17. - ne 20. října 2019

V každém z nás, v našem tzv. podvědomí, jsou zapsána určitá, konkrétní přesvědčení, jak o sobě, tak i o druhých, která vycházejí mimo jiné z prvotních zkušeností na počátku života. Tato přesvědčení a postoje v nás zůstávají, ovlivňují naše prožívání a odrážejí se potom, většinou nevědomky, do všech našich vztahů, a to jak partnerských, tak třeba i pracovních nebo i do vztahu k životním hodnotám a podobně.
Náš vztah k sobě je spojen se vztahem s našimi rodiči a s podmínkami a rodinou, do které se rodíme. Je také ovlivněn zkušenostmi z předchozích inkarnací. 
Porozuměním a příslušnou změnou pohledu může například rodič přispět k vyčistění a odlehčení případných zátěžových bloků dítěte a podpořit jeho svobodnější prožívání sebe sama. „Dospělé děti“ mohou osvobodit zátěžové nastavení mezi sebou a rodičem, u rodičů navzájem, i případně mezi dalšími členy rodiny.

Tento prožitkový a sebe-uvědomovací seminář je nabídkou pro ty, kteří se chtějí hlouběji zabývat a proměnit svůj vztah k sobě, rodině, okolí a životu vůbec. 

Forma:  Seminář určený jak pro účastníky cyklů Akademií Života, tak ostatní zájemce
Termín:  čt 17. – ne 20. října 2019,  začátek ve čtvrtek v 19 hod.
Místo:   Oáza Srdce, Vršov 19, Horní Bradlo, www.oazasrdce.cz
Přednášející:

  Ernestína

Přihlášky:

 Seminář organizačně zajišťuje Helena Procházková, kancelar@ernestina.cz

Přihlašovací formulář

Přihlašování bude možné od 1. 8. 2019