Poznání života

pátek 8. 3.  - neděle 10. 3. 2019

Tento seminář povedou spolupracovníci Ernestíny Jan Dubanič a Helena Procházková

Chceme-li se opravdu radovat ze života, musíme někdy vynaložit trochu úsilí na objevení, pochopení a odstranění překážek.

Na tomto semináři si účastníci odkrývají základní pravdy o tom, jak a čím si člověk tvoří svůj život, své vztahy, svoji každodennost. Velká část semináře je věnována pocitům, emocím a našim neuvědomělým reakcím, také programům strachu a sobeckého ega.

Učíme se podívat se na sebe i na druhé jiným pohledem. Díky pochopení svých i jejich vnitřních postojů a pocitů můžeme přestat hrát zbytečné hry. 

Jedná se o tři objevné sebe-zkušenostní dny. Seminář je vhodný pro začátečníky i pokročilé a je možné jej absolvovat opakovaně. 

Forma:   seminář 
Termín:   pá 8. 3. - neděle 10. 3. 2019 (začátek v 18 hod.)
Místo:   Oáza Srdce, Vršov 19, Horní Bradlo, www.oazasrdce.cz
Přednášející:

  Helena Procházková a Jan Dubanič

Přihlášky:

přes níže uvedený formulář

Přihlašovací formulář

Zadejte prosím své údaje do formuláře a registrujte se.

Vaše osobní údaje (jméno, příjmení, adresa bydliště, e-mailová adresa, telefon, rok narození, povolání) jsou u mě v bezpečí a budu (Ernestína Velechovská, IČ:45005516) je na základě vašeho souhlasu zpracovávat podle zásad ochrany osobních údajů, které vycházejí z české a evropské legislativy.

Stisknutím tlačítka vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním potřebným pro zaslání dalších informací, které se budou týkat zajištění vaší účasti na semináři.

Svůj souhlas můžete kdykoli odvolat kliknutím na tlačítko ODHLÁSIT v každém zaslaném e-mailu.

Spolujízda*